צבע השיער המקורי ללא אמוניה

אנטיקה הרבוריסטריה נוסדה בשנת 1960 ע"י מישל אלברגו כיצרן של מוצרי טיפוח לשיער.אנטיקה מתמחה בייצור צבעי שיער קבועים המבוססים על תמציות צמחים ושאינם מכילים אמוניה.

בשנת 1960 צבעי השיער הנפוצים בעולם היו צבעים כימיים. מר אלברגו היה חלוץ בתחומו, שדגל ברעיון לייצר צבעי שיער המבוססים בעיקר על מוצרים טבעים. הוא מצא דרך להגן על מבנה השערה ע"י צמצום כמות החומרים הכימים בצבע והפקת מקסימום התועלת מהשילוב בין תכונות תמציות הצמחים.

מישל אלברגו הצעיר התמחה אצל מומחה שוויצרי בעל שם בתחום צמחי המרפא. הוא הושפע מאוד מהידע העשיר של המומחה שעבר מדור לדור ויישם את הידע שרכש בהמצאת פורמולה לצבע שיער מבוסס תמציות צמחים.

זאת הייתה תחילת הדרך הארוכה שהובילה את מר אלברגו לייצור צבע השיער "הרבטינט", שהוא האלטרנטיבה הקרובה ביותר לטבע, המחליפה את צבעי השיער הקונבנציונליים.

בשנת 1970 הייתה בידו הנוסחה ליצור תעשייתי של צבע שיער מבוסס תמציות צמחים, ללא אמוניה ועם אחוז חמצן נמוך במיוחד.

צבע שיער הרבטינט מכסה שיער לבן מהצביעה הראשונה, ללא נזק למבנה השערה, ומעניק מראה שיער טבעי במיוחד.

צבע שיער הרבטינט הוא ללא עוררין הצבע המוביל מסוגו בעולם, משך למעלה מ-40 שנה.

הצבע צובר מעריצים ברחבי העולם, ונמכר היום ב-38 מדינות.

סדרת הרבטינט מצטיינת באיכות המוצר ובהקפדה על בטיחות המשתמש. לאורך כל תהליך הייצור יש הקפדה על סטנדרט ייצור גבוה, על איכות חומרי הגלם (תמציות הצמחים), ובדיקה איכות בסוף תהליך הייצור.

הרבטינט לא נוסה על בעלי חיים בכל תהליך הייצור, מאושר ע"י PETA.

הרבטינט לא מכיל גלוטן, אלכוהול, גופרית, עופרת ומתכות מכל סוג.דרכי התקשרות

טלפון לייעוץ - טבעליין:
03-5404619 / 052-2531133 (טבעליין)

להזמנות לחנויות - אשר שיווק טבע:
04-8722293 / 04-8721295 (פקס)

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support