הוראות צביעה

צביעה בשלושה צעדים פשוטים

בקערית פלסטיק או זכוכית ערבבי כמויות שוות של צבע ומי חמצן (יחס ערבוב 1:1) עד לקבלת תערובת עם סמיכות של ג'ל. סגרי בחזרה את הבקבוקונים, כל אחד עם הפקק שלו, כדי לשמור על יתרת המוצר לצביעה הבאה. את המוצר המעורבב שנותר בקערית בתום הצביעה יש לזרוק.

יש למרוח את הצבע בעזרת מברשת צביעה על שיער יבש ולא חפוף. גוון התערובת אינו בהכרח זהה לגוון הנבחר ואין לכך השפעה על תוצאת הצביעה.  הצבע הנבחר יתקבל רק בסוף תהליך הצביעה.

חלופה ראשונה: צביעה על שיער לא צבוע

מרחי את הצבע על השורשים, פתחי שבילים, שבילים בכל הראש. מיד עם סיום מריחת כל השורשים, מרחי את כל אורך השיער והניחי לצבע לפעול 40 דקות.

חלופה שניה: מריחה על שיער צבוע

מרחי את התערובת על השורשים והניחי לפעול משך 30 דקות. מרחי לאחר מכן את שאר התערובת על כל השיער עד לקצוות והמתיני 10 דקות נוספות (זמן המתנה הכולל הוא 40 דקות). חשוב להקפיד על זמן הפעולה.

בזמן תהליך הצביעה הצבע מתכהה, זו תופעה רגילה ואין לכך כל השפעה על תוצאות הצביעה.

שיטפי את השיער וטפלי בו

בתום זמן המתנה, כשראשך מוטה לאחור כדי למנוע מגע של המוצר עם העיניים, שטפי היטב את השיער עד שהמים צלולים. חפפי פעמיים עם שמפו, לתוצאות טובות יותר מומלץ להשתמש בשמפו NORMALISING SHAMPOO  מסדרת הרבטינט. שטפי היטב את השיער. יש למרוח את מרכך השיער המצורף ROYAL CREAM. להמתין 5 דקות, לשטוף שוב, ולעצב את השיער כרגיל.דרכי התקשרות

טלפון לייעוץ - טבעליין:
03-5404619 / 052-2531133 (טבעליין)

להזמנות לחנויות - אשר שיווק טבע:
04-8722293 / 04-8721295 (פקס)

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support